SON DAKİKA
Reklam
Reklam

Damla Can kimdir? Survivor All Star…

Damla Can kimdir? Survivor 2018 yarışmacılarından biri olan Damla Can hakkında arayış devam ediyor. Merakla araştırılan Damla Can, Survivor’ın tecrübeli isimlerinden. Survivor 2018’in All Star takımında yer alan Damla Can kimdir sorusunun yanıtı şöyle..

Bu haber 25 Şubat 2018 - 15:11 'de eklendi ve 1.080 kez görüntülendi.

Survivor 2018’de büyük mücadele hız kesmeden devam ediyor. Heyecanla takip edilen yarışma Survivor yarışmacılarıyla da çok konuşuluyor. İşte Survivor 2018’in All Star kadrosun yarışan Damla Can hakkında merak edilenler..

DAMLA CAN KİMDİR?

Damla 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışıyor. Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor. Gönüllüler takımının öne çıkan yarışmacılarından biri olan Damla Can düzgün fiziği ve güler yüzüyle dikkat çekmişti.

Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla, Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor. Spor yaptığı esnada fotoğraflarını paylaşan Damla Can düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine topluyor. Damla Can; 27 yaşında 171 boyunda ve 56 kilogram ağırlığındadır.

Gönüllüler takımının öne çıkan yarışmacılarından biri olan Damla Can düzgün fiziği ve güler yüzüyle dikkat çekiyor. Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla, Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor.

Spor yaparken kareleri sosyal medya üzerinden paylaşan Damla Can düzgün fiziği ile dikkat çekiyor.

FİNALE KALMIŞTI

Survivor 2016’da hem başarısıyla hem de güzelliğiyle konuşulan Damla Can, finale kalarak büyük bir başarı elde etmişti.