SON DAKİKA
Reklam
Reklam

KILIÇDAROĞLU ÖZÜR DİLESİN

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gaflarla dolu söylemlerine bir yenisini daha ekleyerek terör örgütlerini ve onun destekçilerini sevindirmektedir. Şehitlerimizin kemiklerini sızlatan ve gazilerimizin vicdanlarını yaralayan açıklamalarından dolayı Kılıçdaroğlu’nu kınıyor ve milletimizden özür dilemeye davet ediyorum.

Bu haber 07 Şubat 2018 - 14:54 'de eklendi ve 634 kez görüntülendi.

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI KONURER’DEN KILIÇDAROĞLU’NA TEPKİ

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer Afrin’e girilmesini doğru bulmuyorum diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki göstererek bırakalım da terör örgütleri sınırlarımızda cirit mi atsın dedi.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin kahraman ordusunun Türkiye’yi tehdit eden unsurları ortadan kaldırarak halkın güvenliğini sağlamak ve sınırımızda kurulmak istenen yeni bir kukla devletin önünü kesmek için Zeytin dalı harekatını başlattığını söyleyen AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer anlaşılan o ki CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ortaya çıkan tehlikenin farkında değil ki, ordumuza destek çıkan açıklama yapacağı yerde, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’e girmesini doğru bulmuyorum diyerek yeni bir skandal açıklamaya imza atmıştır dedi.

Türkiye’nin adeta başına bela olan terör örgütlerine karşı taviz vermeden yıllardır mücadelesini sürdürdüğünü ve bir terörist dahi kalmayıncaya kadar da azim ve kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğini söyleyen AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Konurer, ama bakıyoruz ki Kılıçdaroğlu terörle mücadele konusunda büyük rahatsızlık duymaktadır. Duyduğu rahatsızlığı da yaptığı talihsiz açıklamalarla açık bir şekilde ifade etmektedir dedi.

Kahraman Türk ordusunun havadan ve karadan olmak üzere düzenlediği operasyonlarla Afrin’de yuvalanan terör örgütlerine üst üste ağır darbeler vurarak binlerce teröristi etkisiz hale getirdiğini söyleyen Konurer CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gaflarla dolu söylemlerine bir yenisini daha ekleyerek terör örgütlerini ve onun destekçilerini sevindirmektedir. Şehitlerimizin kemiklerini sızlatan ve gazilerimizin vicdanlarını yaralayan açıklamalarından dolayı Kılıçdaroğlu’nu kınıyor ve milletimizden özür dilemeye davet ediyorum dedi.