SON DAKİKA
Reklam
Reklam

ÖZYİĞİT’E SEYDİŞEHİR’DEN ZİYARET

Bu haber 10 Mart 2018 - 21:55 'de eklendi ve 890 kez görüntülendi.

ÖZYİĞİT’E SEYDİŞEHİR’DEN ZİYARET

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer beraberinde Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Yakup Özsöğüt ile birlikte Malatya Vali Yardımcısı Regaip Ahmet Özyiğit’e ziyarette bulundu.

Eski Seydişehir Kaymakam’ı Regaip Ahmet Özyiğit’in daveti üzerine Vali yardımcısı olarak görev yaptığı Malatya’ya ziyarette bulunan AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer, Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Yakup Özsöğüt, şehrin tarihi mekânlarını da gezme imkânı buldu.

Ziyaretle ilgili olarak açıklamada bulunan Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer Sayın Vali Yardımcımız Regaip Ahmet Özyiğit’in Seydişehir Kaymakamlığı yaptığı dönemde kendisiyle her zaman uyumlu bir çalışma içerisinde olduk. Gayretli çalışmaları ile her zaman Seydişehir için hep iyi bir şeyler yapmanın çabası içerisinde oldu. İlçemize yapmış olduğu hizmetlerden ötürü kendisine teşekkür ediyor ve Sayın Vali yardımcımıza Malatya’daki görevinde başarılar diliyoruz. Seydişehir olarak biz kendisini çok sevdik ve hiç bir zaman da unutmadık. Bizleri misafir ettiği için Sayın Özyiğit’e teşekkür ediyorum dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Malatya Vali Yardımcısı Regaip Ahmet Özyiğit, kısa bir sürede olsa görev yaptığımız zaman zarfında birçok güzellikleri Seyyid Harun Veli Diyarı’nın değerli insanlarıyla birlikte yaşadık. Ben her zaman kendimi Seydişehir ailesinin bir ferdi olarak gördüm ve görmeye de devam ediyorum. Seydişehir’i ve güler yüzlü insanlarını hiç unutmadım. Seyitler şehrinde görev yaptığım için kendimi şanslı hissediyorum. Seydişehir insanına Malatya’daki kapımız her zaman açıktır. Selamlarımı iletmenizden büyük memnuniyet duyarım dedi