SON DAKİKA
Reklam
Reklam

Seydişehir Ülkü Ocakları’nda Bayrak Değişimi

Seydişehir Ülkü Ocakları’nda 7 yıldır görevini sürdüren Abdullah ÖZYÜKSEL görevini 2.başkan Orhan BALCI’ya teslim etti.

Bu haber 28 Şubat 2018 - 20:28 'de eklendi ve 1.423 kez görüntülendi.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Konya İl Başkanı Mustafa Taha Çini’nin katıldığı devir teslim töreninde 7 yıldır ocak başkanlığı görevini yürüten Abdullah ÖZYÜKSEL bayrağa sarılı Kuran-ı Kerim’i öperek görevini yeni başkan Orhan BALCI’ya devretti.

Bayrağı teslim eden Özyüksel ; “ Bir Ülkücü olarak lider, teşkilat ve doktrinimize sahip çıkacağımıza, yeminimize her zaman bağlı kalacağımıza ve yeni ocak başkanımız olan Orhan Balcı’ın her zaman yanındayız.Teşkilatımız ve Başkanımızın her zaman emrindeyiz. Kutsal vatanımız ve  milletimiz için her zaman mücadelemizi sürdüreceğiz. Varlığımız, Türk varlığına armağan olsun. Tanrı Türkü Korusun ve Yüceltsin” diyerek sözlerini noktaladı.

 

Bayrağı teslim alan Balcı “Ülkü ocakları amacı hedefi kitlesi belli olan geleceğe yön verecek Türk evlatlarını yetiştirmeye uğraş veren bir gönül hareketidir.Bizde bu ölçüde Milliyetçi Türkiye’nin mimarı olacak gençlerimizi yetiştirmek için buradayız. Abdullah Başkanımızın tertemiz bıraktığı bayrağı bugün teslim alıyorum ve daha yükseklere taşımak için elimizden geleni yapacağız. İnşallah görevimizi en iyi şekilde yerine getireceğiz. Tanrı Türk’ü Korusun ve Yüceltsin”

 

Ülkü Ocakları Seydişehir İlçe Başkanlığı’nın yeni yönetimi: